Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych

( ilość produktów: 22 )

Oferowane przez nas niewidzialne wycieraczki oraz specjalne płyny do mycia szyb stanowią innowacyjne podejście do utrzymania doskonałej widoczności i komfortu podczas jazdy. To nowoczesne rozwiązanie eliminuje konieczność używania tradycyjnych, ruchomych wycieraczek. Dzieje się tak ponieważ formuła preparatów sprawia, że krople wody nie zatrzymują się szybie. Sprawdź produkty z naszej oferty, dzięki którym podróżowanie autem stanie się bardziej komfortowa niezależnie od warunków pogodowych.

Niewidzialna wycieraczka samochodowa zapewniająca dobrą widoczność w każdych warunkach

Niewidzialne wycieraczki samochodowe tworzą na powierzchni szyb hydrofobową powłokę. Dzięki temu deszcz, śnieg czy inne zanieczyszczenia nie mają szans zatrzymać się na szybie. Również krople deszczu szybko spływają nie pozostawiając żadnych śladów, które utrudniałaby widoczność. Eliminuje konieczność częstego korzystania z tradycyjnych wycieraczek, co sprawia, że podróżowanie staje się bardziej komfortowe.

Proponowane niewidzialne wycieraczki to gwarancja skuteczności w każdych warunkach. Preparaty te nie tylko poprawiają widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy, ale również chronią przed zaciekaniem wody podczas intensywnych opadów. Wybierając nasze preparaty, decydujesz się na innowacyjne rozwiązania, które podnoszą jakość codziennego użytkowania samochodu.

Płyny do mycia szyb pozostawiające powłokę hydrofobową: Niewidzialną wycieraczkę

Nasze płyny do mycia szyb, pozostawiające innowacyjną powłokę hydrofobową, która działa jak niewidzialna ochrona przed deszczem, śniegiem i innymi zanieczyszczeniami. Co więcej, ta hydrofobowa powłoka utrzymuje się nawet do 1 roku, co sprawia, że codzienna pielęgnacja samochodu staje się wyjątkowo prosta i efektywna.

Dostępne są w formie sprayu, płynu i z wygodnym aplikatorem. Na przykład Soft99 Ultra Glaco zapewnia skuteczną ochronę już przy prędkości 45 km/h, również w trudnych warunkach zimowych, gdy zamarzanie lub szron może stanowić wyzwanie dla tradycyjnych płynów do mycia szyb. Dzięki temu, podróżowanie staje się bardziej komfortowe, a widoczność na drodze pozostaje zawsze na najwyższym poziomie.

Niewidzialne wycieraczki do szyb samochodowych od renomowanych producentów

Oferujemy wyłącznie preparaty od najbardziej renomowanych producentów w branży, takich jak ADBL, Aqua czy FX Protect. Stawiamy na jakość i innowacyjność, dlatego współpracujemy z markami, które są uznane na rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu efekt niewidzialnej wycieraczki utrzymuje się bardzo długo, co przekłada się na ekonomiczność tego rozwiązania.

Jak nakładać niewidzialną wycieraczkę w płynie na szybę?

Przed aplikacją niewidzialnej wycieraczki upewnij się, że szyba jest czysta. Dozuj produkt równomiernie na suchą powierzchnię szyby. W zależności od produktu, możesz używać dozownika w sprayu lub stosować aplikator. Po wyschnięciu płynu, dotrzyj powłokę szmatką z mikrofibry. W zdecydowanej większości przypadków preparat możesz również nałożyć na lusterka, aby poprawić widoczność z boków pojazdu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 86 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-05
Najlepszy sklep w Polsce, świetni goście i doskonałe produkty.
2023-09-12
Wszystko super :)
pixel